Prodej bytu 2+kk na Praze 5 – Zličíně.

S majitelem bytu jsme na začátku srpna podepsali Smlouvu o zprostředkování prodeje. Jednalo se o byt 2+kk s užitnou plochou 51,1 m2 včetně balkonu. K bytu náleží ještě parkovací stání v domě a sklep. Byt je před rekonstrukcí, i když se jedná o novostavbu z roku 2009 v Praze 5 na Zličíně.

Majitel byt pronajímal, ale poslední nájemník byt zdevastoval. Majitel se rozhodl, že byt již pronajímat nechce a raději ho prodá. Byt je aktuálně pouze nově vyštukován a vymalován. V bytě nejsou podlahy, futra, dveře, kuchyně.

Nafocení bytu proběhlo týden po podpisu Smlouvy. Byt jsme začali aktivně nabízet (inzerovat na realitních serverech) cca v polovině září.

Po zveřejnění inzerátu bytu na prodej se strhla smršť telefonátů a e-mailů potencionálních zájemců. Proběhli dva prohlídkové dny, na které fyzicky přišlo 15 zájemců, kteří měli cca do 5 dnů poslat závaznou cenovou nabídku.

Důležitým parametrem pro rozhodování majitele bytu o výběru budoucího kupujícího byla cena a rychlost úhrady kupní ceny. Nabídek přišlo celkem šest.

Nakonec se byt prodává s navýšením 900 tis.Kč a již je REZERVOVÁNO a Rezervační smlouva podepsána!! A to vše necelý měsíc od podpisu Smlouvy o zprostředkování s majitelem bytu.

Aktuálně je situace na trhu nemovitostí taková, že lze byt v Praze prodat relativně rychle a za velmi dobrou cenu.

Pokud uvažujete o prodeji bytu, dejte vědět, rádi Vám poradíme anebo se Vám o prodej postaráme.