Nabídka nemovitostí – Jana Mikšánková
Nabídka nemovitostí – Jan Halaška
Jan Halaška
Jan HalaškaZakladatel, makléř

Na realitním trhu se pohybuji již skoro 25let. Klientům nabízím znalosti a schopnosti získané dlouholetou praxí v oboru a realizováním několika stovek prodejů nemovitostí v Praze a jejím blízkém okolí. Umím si úspěšně poradit i v realizaci velmi složitých obchodních případů. Za svou největší přednost považuji dlouhodobou znalost trhu s nemovitostmi. Soustavně se také dál profesně vzdělávám (například školení v rámci Asociace realitních kanceláří) a jsem tzv. certifikovaným makléřem.

As a certified real estate broker, I have been working in the real estate market for almost 25 years. I offer to my clients extensive knowledge and skills gained during my long-standing practice in this industry. I have realized hundreds of real estate sales in Prague and its close surroundings. I also have experience in realization of complex business cases. I perceive long-term knowledge of the real estate market as my biggest advantage. I am continuously educating myself (e.g., training within the Association of real estate offices).

tel.: +420 602 229 133
web: https://prodat-byt-v-praze.cz
e-mail: [email protected]

Ing. Jana Mikšánková
Ing. Jana MikšánkováZakladatelka, makléřka

Více jak 20 let jsem působila ve finančním sektoru, konkrétně v bankovnictví a starala se o VIP klientelu. Zde jsem načerpala spoustu zkušeností a znalostí v oblasti financí, ale i v oblasti realit. Svým klientům, poskytuji především férový a profesionální přístup. Zákazník vždy dostává něco navíc. V obchodě jsou pro mě mnohem důležitější dlouhodobé lidské vztahy než jednorázový prospěch. Vám i vaším blízkým kdykoliv pomůžu ve složité orientaci v komplexním světě realit. Spokojenost klienta je vždy na prvním místě.

I had been working in financial sector for more than 20 years, specifically in banking, and I was mainly responsible for VIP clients. I have gained a lot of experience and knowledge both in the field of finance and real estate. I am providing my clients with professional and fair approach. And my clients always get something extra. In business, long-term  relationships are more important to me than one-off success. I am always ready to help you to better understand the complex world of real estates. Satisfaction of a client is always in the first place.

tel.: +420 776 827 676
web: https://prodat-byt-v-praze.cz
e-mail: [email protected]

Ing. David Halaška
Ing. David Halaška

Aktivně působím 14 let ve významných bankovních společnostech v Čechách i na Slovensku. Jsem absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a poté jsem pokračoval ve studiu ACCA. Řadu let pracuji jako poradce top managementu v otázkách oceňování společností, fúzí a prodejů bez ohledu na odvětví (průmyslové podniky, nemovitosti, obchodní centra, fotovoltaiky). Velmi blízko mám i k oblasti realitního trhu a vhodně jsem doplnil tým Jany Mikšánkové a Jana Halašky.

I have been working in senior financial positions for significant banking institutions for last 14 years both in the Czech Republic and Slovakia. I am a graduate of University of Economics in Prague. After my graduation I continued with my studies Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).

During my career I have been advising top managements regarding company valuations, mergers and sales of companies across various industries (e.g., production companies, real estates, shopping malls, photovoltaics). However, my main focus has been funding of real estates.

My long-standing experience in financing of real estates and skills gained by close cooperation with top managers of important banking institutions suitably complement the team of Jana Miksankova and Jan Halaska.

tel: +420 602 832 223
web: www.prodat-byt-v-praze.cz
e-mail: [email protected]