Nabídka nemovitostí – Jana Mikšánková
Nabídka nemovitostí – Jan Halaška
Ing. Jana Mikšánková
Ing. Jana MikšánkováZakladatelka, makléřka

Více jak 20 let jsem působila ve finančním sektoru, konkrétně v bankovnictví a starala se o VIP klientelu. Zde jsem načerpala spoustu zkušeností a znalostí v oblasti financí, ale i v oblasti realit. Svým klientům, poskytuji především férový a profesionální přístup. Zákazník vždy dostává něco navíc. V obchodě jsou pro mě mnohem důležitější dlouhodobé lidské vztahy než jednorázový prospěch. Vám i vaším blízkým kdykoliv pomůžu ve složité orientaci v komplexním světě realit. Spokojenost klienta je vždy na prvním místě.

I had been working in financial sector for more than 20 years, specifically in banking, and I was mainly responsible for VIP clients. I have gained a lot of experience and knowledge both in the field of finance and real estate. I am providing my clients with professional and fair approach. And my clients always get something extra. In business, long-term  relationships are more important to me than one-off success. I am always ready to help you to better understand the complex world of real estates. Satisfaction of a client is always in the first place.

tel.: +420 776 827 676
web: https://prodat-byt-v-praze.cz
e-mail: [email protected]

Jan Halaška
Jan HalaškaZakladatel, makléř

Na realitním trhu se pohybuji již skoro 25let. Klientům nabízím znalosti a schopnosti získané dlouholetou praxí v oboru a realizováním několika stovek prodejů nemovitostí v Praze a jejím blízkém okolí. Umím si úspěšně poradit i v realizaci velmi složitých obchodních případů. Za svou největší přednost považuji dlouhodobou znalost trhu s nemovitostmi. Soustavně se také dál profesně vzdělávám (například školení v rámci Asociace realitních kanceláří) a jsem tzv. certifikovaným makléřem.

As a certified real estate broker, I have been working in the real estate market for almost 25 years. I offer to my clients extensive knowledge and skills gained during my long-standing practice in this industry. I have realized hundreds of real estate sales in Prague and its close surroundings. I also have experience in realization of complex business cases. I perceive long-term knowledge of the real estate market as my biggest advantage. I am continuously educating myself (e.g., training within the Association of real estate offices).

tel.: +420 602 229 133
web: https://prodat-byt-v-praze.cz
e-mail: [email protected]