Chtěla bych moc poděkovat paní Mikšánkové za profesionální a hlavně lidský přístup, který je pro mě velmi důležitý. Když jsme se rozhodli prodat byt, šlo to ráz na ráz. Schůzka, nafocení bytu a natočení krásného videa.. Byli jsme velmi spokojeni nejen s rychlostí, ale hlavně kvalitou. Kdykoli jsme potřebovali pomoci či poradit, bylo nám obratem odpovězeno. Dalo by se říci, že tady byla pro nás 24h denně. Takže opravdu velké díky, budu jen doporučovat :

Magdalena Neumanová, 7. ledna 2021

Pan Halaška je makléř profesionál. Má velice příjemné vystupování, je dochvilný a vždy udělá vše, co slíbí.

David Katrnožka, 7. ledna 2021

Paní makléřka byla maximálně vstřícná, profesionální

Radka Mačková, 7. ledna 2021

Dekuji Vám za prodej domu v Jesenici u Prahy. Vše proběhlo dle dohody a Vaše služby byly velmi kvalitní ! Včetně všech úkonu po prodeji domu! Dekuji a mohu všem Vaše služby doporučit .

MUDr. Jana Melichar, 3. listopadu 2019

„Základní rozhodnutí zda nějakého makléře doporučit nebo ne, je u mě, jestli dělá to co má v základních požadavcích na makléře. Toho se ale člověk opravdu nedočká vždy. U pana Jana Halašky je tento základní požadavek splněn na 100%. Navíc nabízí vysokou profesionalitu, vyspělost a nadstandardní přístup, který byl zapotřebí při našich zvláštních požadavcích! Celý prodej bytu dopadl na výbornou. S lidským přístupem s kterým pan Halaška provádí svou práci, je makléřem, kterého mohu vřele doporučit a v případě potřeby se na něj rád obrátím znova.“

Jan Boháč, 23.října 2019

Naprostá spokojenost. Není co dodat. Určitě je budu dále doporučovat

Marta Voelfelová, 26. dubna 2019

S prací realitního makléře pana Jana Halašky jsem velice spokojená. S naší rodinou spolupracuje již řadu let a pomohl nám prodat a poradit již s mnoha nemovitostmi. Mohu vřele doporučovat. Tereza

Tereza, 26. dubna 2019

Se službami realitních makléřů z RK RE/MAX Partner Jana Halašky a Jany Mikšánkové jsem byl velice spokojen. Prodali naší chatu a věnovali se tomuto obchodu velmi kvalitně. Vše proběhlo v pořádku včetně úschovy peněz a sepsání Kupní smlouvy. Doporučuji.

Marek Málek, 12. dubna 2019

S prací Jana Mkšánková a JanHalaška z reailtní kanceláře RE/MAX jsem byla velice spokojená. Prodali náš RD za velice krátkou dobu a vše proběhlo v naprostém pořádku. Mohu jenom doporučit.

Vladislava Matečková, 11. dubna 2019

Společně s paní Mikšánkovou a panem Halaškou jsme s manželem prodávali rodinný dům. Byť jsme se nakonec rozhodli obchod neuskutečnit, tak musím konstatovat, že takto profesionální a ochotný přístup jsme opravdu dlouho nezažili. Takže jejich služby budeme všem vřele doporučovat.

Radka Vobořilová, 6. dubna 2019

Paní Janu Mikšánkovou a pana Jana Halašku můžeme jen doporučit, nikdy dříve jsme se nesetkali s tak příjemnými a ochotnými makléři. Byli nám opravdu nápomocní, trpěliví a stále profesionální. Pokud bychom v budoucnosti zase sháněli nebo prodávali nemovitost, chtěli bychom určitě využít jejich služeb. Děkujeme! Vlasta

Yveta Halamová, 24. března 2019

Záruka kvality a bezpečného prodeje, to je prostě tandem Jana s Janem. Jejich přidružené služby advokátní kanceláře v Praze na Floře. Mohu a budu jen vřele DOPORUČOVAT ! !

Jaroslav Novotný, 17. března 2019

Musím Vám však poděkovat za Váš čas, trpělivost a rady, které jste nám dala. Musím říct, že jste byla pro nás a stále jste nejlepší makléřkou, kterou jsme poznali (a že jich pár řádek bylo). Ve chvíli, kdyby nám tento byt nedopadl, tak bychom se určitě ozvali, případně Vás budeme doporučovat, kde budeme moci. 🙂

Děkuji moc za kvalitní přístup a jednání
a užijte si dovolenou.

Markéta Wenglorzová a Jiří Pokorný, Praha, 20. 1. 2019