Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním formuláře či kontaktováním uděluji v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění souhlas, aby společnost Team corporation, s.r.o., podnikající pod obchodní značkou RE/MAX Partner, zpracovávala a archivovala mé osobní údaje a souhlasím, že mnou odeslané osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktování, vytvoření obchodní nabídky a následného kontaktu.

Souhlas uděluji společnosti Team corporation, s.r.o., IČ: 064 18 431 se sídlem Řeporyjské náměstí 16, Praha 5 – Řeporyje, jež je zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 281787, zaměstnancům této společnosti, fyzickým osobám podnikatelům, kteří podnikají pod obchodní značkou RE/MAX či doporučeným dodavatelům společnosti Team corporation, s.r.o., se kterými společnost Team corporation, s.r.o. spolupracuje za účelem splnění požadavků, kvůli kterým vás kontaktuji. Např. hypotéční makléřka Květoslava Badová, za účelem zajištění financování koupě nemovitosti, fotograf za účelem vyfotografování nabízené nemovitosti, kameraman za účelem natočení promo videa nabízené nemovitosti, odhadce za účelem zpracování odhadu nemovitosti, účetní za účelem zpracování daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti či dani z nemovitosti eventuálně další dodavatelé, jejichž služby mám zájem využít.

Technický způsob zpracování dat

Vaše osobní údaje odeslané prostřednictvím kontaktního formuláře jsou uložené v CRM systému Business Booster, který je provozovaný společností Expanzia s.r.o., IČ: 24760111.

Tento souhlas je udělen pro všechny údaje uvedené ve formuláři, a to na dobu neurčitou. Udělení souhlasu je dobrovolné a jsem informován, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, žádat o vysvětlení, doplnění, opravu, a to prostřednictvím e-mailu [email protected] nebo telefonu +420 776 827 676.